Universāla pielietojuma industriālais tīrītājs – HP 2000

Bio noārdāms materiāls ar ļoti labām attaukošanas un tīrīšanas īpašībām.

Materiālu paredzēts izmantot visu veidu augstspiediena tehnikā, kā arī mazgāšanai ar rokām.

Materiāls var tik izmantots tādos darbos kā:

  • Dzinēju mazgāšanā
  • Auto mazgāšanā
  • Laboratoriju tīrīšanā
  • Mājturības nozarē (ražotņu un kautuvju tīrīšanā)
  • Ūdens transporta mazgāšanā
  • Ēku fasāžu tīrīšanā
  • Baseinu tīrīšanā

Tehniskais apraksts

Aukstās apstrādes attaukošanas un tīrīšanas līdzeklis – HAKU 1025-601

HAKU 1025-601 ir aukstās apstrādes šķīdinātājus saturošs attaukošanas un tīrīšanas līdzeklis, kam piemīt lieliska spēja šķīdināt dzīvnieku izcelsmes eļļas un taukus, kā arī darvas, vaskus, dabīgos un sintētiskos sveķus. Materiāls noņem silikona atlikumus un ir paredzēts lietot attīrot virsmu pirms krāsošanas. HAKU 1025-601 var tikt izmantots dažādos detaļu apstrādes veidos: mazgāšanas, iegremdēšanas, uzklājot ar pistoli…

Hesse-Lignal jaunākās virsmu tendences

Apskatiet jaunākās tendences mēbeļu, MDF un koka virsmu apdarē no Hesse-Lignal. Vairāk kā 20 dažādi pārsteidzoši efekti tiek panākti ar pāris darba soļiem. Dekoratīvais metāls, betona efekts un ūdens bāzes metāliskās krāsas ir tikai daļa no pieejamā klāsta. Par testa materiālu, sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.

Virsmu tendences (ENG)

Industriālo Krāsu Apgāds izstādē TechIndustry 2016

Ar lepnumu paziņojam, ka uzņēmums SIA Industriālo Krāsu Apgāds piedalīsies starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādē TechIndustry 2016, No 1. līdz 3. decembrim, Ķīpsalas izstāžu hallē.

Priecāsimies redzēt mūsu klientus.

 

Ar cieņu,
Industriālo Krāsu Apgāds

Industriālo Krāsu Apgāds jauna mājaslapa!

Uzņēmums Industriālo Krāsu Apgāds SIA, sekojot jaunākajām tendencēm, ir izveidojis jaunu mājaslapu klientu ērtībai. Mājaslapā ir pieejama plaša informācija par uzņēmuma pārstāvniecībā esošo produktu klāstu, to secifikācijām un materiāliem. Klientu ērtībai mājaslapa būs funkcionāla arī mobilo ierīču ekrānos.

Ar cieņu un uz turpmāko sadarbību,

SIA Industriālo Krāsu Apgāds