Wagner GmbH pulverkrāsošanas komponentes izmanto pasaulē plaši pazīstami ražošanas koncerni. Lai vai kāda būtu Jūsu krāsojamā detaļa, Wagner spēs rast labāko risinājumu. No pulverkrāsas sagatavošanai līdz transportēšanai un uzklāšanai, Wagner nodrošina labāko iespējamo ikvienā no pulverkrāsošanas soļiem.

Injector

Injector – inžektors, kas veic gaisa un pulvekrāsas maisījuma padošanu uz pulverkrāsošanas šļauku. Šī detaļa rada venturi principu, kas ir ļoti nozīmīgs faktors, lai pulvekrāsas mākonis būtu homogēns. Šīs detaļas labākās iezīmes ir liela pulvera padeve, plašs izmantojamo pulveru sortiments, elementāra uzbūve un zemas apkopes izmaksas.

HiCoat ED injector

HiCoat ED injector – inžektors, kas veic gaisa un pulvekrāsas maisījuma padošanu uz pulverkrāsošanas šļauku ar mazāku gaisa daudzumu. Mazāka gaisa padeve rada mazāku berzi, kas rezultējās zemākās apkopes izmaksās, mazākā pulvera patēriņā, efektīvākā materiāla izmantošanā un vienmērīgākā klājuma biezumā. Šāda veida inžektorus parasti izmanto automātiskajās krāsošanas līnijās, lai sasniegtu maksimāli labu klājuma rezultātu.

PXE pulvercentrs

PXE pulvercentrs entry-level risinājums pulverkrāsas sagatavošanai pirms uzklāšanas līdz 22 krāsošanas pistolēm, ar 7 collu displeju, uzklāšanas un kustību iekārtu kontroli. Papildus kā opcija pieejama kameras un gala filtra kontrole.

Brošūra

pxe-pulvercentrs-wagner
PXM pulvercentrs

PXM pulvercentrs – ir individuāli konfigurējams pulvercentrs ar plašam uzklāšanas iespējām, pateicoties tiešai pulverkrāsas padevei no kastes vai fluidizācijas konteinera. Šai iekārtai ir plašs aksesuāru klāsts, ar kura palīdzību ikkatra prasība tiks apmierināta! Plašāk par pulvercentra iespējām varat uzzināt zemāk esošajos resursos.

Brošūra Informācija

PXS pulvercentrs

PXS pulvercentrs – pēc savas būtības ne tikai sagatavo pulveri uzklāšanai, bet pat veic visas krāsošanas sistēmas vadības funkciju, jo tajā ir iebūvēts skārienjūtīgais ekrāns, ar kura palīdzību notiek kustību iekārtu, kameras un gala filtra kontrole un vadība. Šī kompaktā sistēma neaizņem daudz vietas un, pateicoties plašajam funkciju klāstam, nodrošina augstu automatizācijas līmeni. Šī ir premium klases sistēma, kas paredzēta pat vissarežģītāko pulverkrāsošanas uzdevumu un prasību atrisināšanai. Izmantojot šo sistēmu, Jūs iegūsiet: pulverkrāsas patēriņa uzskaiti, step-by-step krāsas nomaiņas instrukciju uz skārienjūtīgā ekrāna, augstākās kvalitātes krāsošanas rezultātu! Ja vēlaties uzzināt vēl vairāk, lūdzu kontaktējieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem!

Brošūra

Par citām pulverkrāsošanas komponentēm no Wagner GmbH iespējams uzzināt zvanot mums vai ražotāja mājasapā – www.wagner-group.com