ID spray wall

ID spray wall ir pulverkrāsošanas kamera, kas paredzēta lielu detaļu krāsošanai. Šo kameru var izmantot rokas pulverkrāsošanai var integrēt jau esošā konveijera līnijā. Tai ir nerūsējošā tērauda grīdas plate un ritentiņi, tās ērtākai pārvietošanai. Šo kameru iespējams pasūtīt arī “recovery” versijā, ja tiek izmantots tikai viens krāsas tonis, tādējādi atkārtoti izmantojot neizmantoto krāsu.

Brošūra
ID suspension booth

ID suspension booth ir pulverkrāsošanas kamera, kas radīta nelielu krāsošanas darbu veikšanai ar dažādām krāsām. Kameras atvērums ir 1440 x 1530 mm, kas nozīmē, ka iespējams krāsot detaļas ar maksimālo izmēru 800 x 1200 mm. Kamerai ir iebūvēts āķis detaļu uzkāršanai un tāpat, kā visām pārējām ID sērijas pulverkrāsošanas kamerām, nerūsējošā tērauda grīdas plate un ritentiņi.

Brošūra
ID transfer booth

ID transfer booth ir pulverkrāsošanas kamera, kas izstrādāta nelielu un lielu rokas krāsošanas darbu veikšanai konveijera līnijā. Kameras atvērums 1530 x 500 mm nodrošina iespēju krāsot detaļas ar maksimālo izmēru 1000 x 300 mm. Tās griestos ir atvērums konveijera līnijai. Pati kamera ir uz ritentiņiem un tās grīdas plate ir no nerūsējošā tērauda.

Brošūra
BASIC 4000

BASIC 4000 ir pulverkrāsošanas kamera, kas paredzēta individuālu pasūtījumu vai neliela daudzuma detaļu krāsošanai. Tā ir izmaksu ziņā izdevīga sistēma, kas aprīkota ar visu nepieciešamo krāsošanas darbu veikšanai. Tā atbilst CE un ATEX prasībām. Šīs kameras krāsošanas atvērums ir 1420 x 1420 mm.

BASIC 8000

BASIC 8000 salīdzinājumā ar 4000 modeli, šī pulverkrāsošanas kamera ir paredzēta lielu detaļu krāsošanai. Arī šī kamera atbilst CE un ATEX prasībām un to ir iespējams integrēt jau esošā konveijera sistēmā. Šai kamerai ir lielāka filtrēšanas kapacitāte – 60 m2, salīdzinājumam BASIC 4000 kamerai filtrēšanas kapacitāte ir 40 m2.

ICF krāsošanas kamera

ICF krāsošanas kamera ir tērauda krāsošanas kamera līdz 3 toņu automātiskai vai rokas krāsošanai. Krāsu maiņa notiek, mainot pašu krāsu un ICF (Integral Compact Filter) filtra bloku. Šī ir izturīga un robusta krāsošanas kamera, ar dažādām pieejamām nosūkšanas jaudām.

ICM krāsošanas kamera

ICM krāsošanas kamera ir tērauda krāsošanas kamera, kas paredzēta vairāku toņu krāsošanai. ICM atšifrējas kā Integral Compact Monocyclone. Arī šai kamerai ir pieejamas dažādas nosūkšanas jaudas, tā ir robusta un ar pievilcīgu cenu.

Custom made booths

Custom made booths – Wagner ir pasaules līderis augstākās klases pulverkrāsošanas aprīkojuma ražošanā. Tas pats attiecas uz nestandarta, speciāli veidotām pulverkrāsošanas kamerām. Ar gadiem uzkrāto “know-how” Wagner spēj nodrošināt klientu ar kameru, kas spēs apkalpot jebkāda izmēra krāsojamās detaļas, sākot no durvju rokturiem līdz pat smago automašīnu šasijām!