PEM-X-1

PEM-X1 – jaunākās paaudzes Corona rokas krāsošanas pistole! Tajā apvienota ergonomika – nenogurstošai darbībai un ilgmūžība. Šī krāsošanas pistole, kaut arī sver tikai 490 gramus, ir robusta un izturīga. Tā nodrošina homogēnu pulvermākoni un vienmērīgu pulvera biezuma uzklāšanu jebkurai detaļai. Tā ir ērta no krāsotāja viedokļa, jo, pateicoties katra liekā grama samazināšanai, tā lieliski iekļaujas rokā. Par šo krāsošanas pistoli un kopumā par pulverkrāsošanas sēriju X plašāka informācija zemāk pieejamos resursos.

Video Informācija

PEM-X-1 CG

PEM-X1 CG – Corona rokas krāsošanas pistole, kas paredzēta laboratorijām, paraugu krāsošanai vai ļoti nelielu pulverkrāsošanas darbu veikšanai. CG atšifrējas kā “cup gun” – pulverkrāsa tiek padota no trauciņa, kas atrodas uz pašas pistoles. Tas ir īpaši veidots tā, lai pat sarežģītākie pulverkrāsu veidi tiktu virzīti uz pistoli.

PEM-T3

PEM-T3 – ir rokas krāsošanas pistole, kas paredzēta uzklāšanai ar Tribo metodi. Pulvera daļiņas tiek uzlādētās berzes rezultātā pret pistoles iekšējām sienām. Izmantojot Tribo krāsošanas metodi ir vieglāk nokrāsot detaļu stūrus un leņķus. Šīs pistoles komplektācijā ir abas sprauslas – gan tulpjveida, gan plakanā.

Brošūra

PEA-C4; PEA-C4 XL; PEA-C4 HiCoat

PEA-C4; PEA-C4 XL; PEA-C4 HiCoat – Wagner piedāvā plašu automātisko krāsošanas pistoļu klāstu, kuru uzbūve ir balstīta uz robusto Corona C4 pistoli. 4 dažādi standarta pistoļu garumi sākot ar 850 mm un beidzot ar 1800 mm. Plašs sprauslu sortiments, ar kuru palīdzību tiek panākts perfekts pulvermākonis. Leņķu adapteri, Corona Star un dažādu veidu stiprinājumi – to visu pārdomāti savienojot, Wagner pārsteidz ar neierobežotām iespējām automātiskās pulverkrāsošanas jomā!

Brošūra

PEA-T3XL

PEA-T3XL – Tribo automātiskā krāsošanas pistole no Wagner GmbH, ar kuras palīdzību iespējams uzklāt gan standarta pulverkrāsas, gan metālikas. Lai iegūtu plašāku informāciju par šo krāsošanas pistoli un uzklāšanas metodi, iesakām apskatīt brošūru.

Brošūra