PILOT TREND

Walther Pilot Trend – zemspiediena rokas krāsošanas pistole ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu. Ar šo pistoli iespējams uzklāt ne tikai lakas, beices un krāsas, bet arī eļļas, adhēzīvus, separācijas aģentus un vēl daudz citus materiālus. Sazinieties ar mums, lai saņemtu iespēju izmēģināt šo krāsošanas pistoli darbībā!

Brošūra
PILOT MINI

Walther Pilot Mini – neliela izmēra un ļoti viegla rokas krāsošanas pistole, kas izgatavota no plastmasas sakausējuma. Detaļas, kas ir saskarsmē ar materiālu ir no nerūsējošā tērauda. Šo krāsošanas pistoli var pasūtīt ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu. Lieliski piemērota beicēšanai, dekoratīvu vai remontdarbu veikšanai.

Brošūra
PILOT PREMIUM

Walther Pilot Premium – augstākās kvalitātes zemspiediena rokas krāsošanas pistole. Lieliski piemērota autokrāsošanai, spīdīgās apdares veidošanai un citiem kokapstrādes, metāla vai plastmasas krāsošanas darbiem! Pieejama standarta un HVLP Plus versijās. Iespēja izvēlēties sev nepieciešamo dīzi un papildaksesuārus.

Brošūra
AirCoat rokas pistole GM 4700

AirCoat rokas krāsošanas pistole GM 4700 – viegla, ergonomiska un radīta tā, lai krāsotājam būtu jāpatērē mazāk spēka tās turēšanai un pašā krāsošanas procesā, tādējādi ievērojami samazinot krāsotāja nogurumu. Tā atbilst visām tirgus prasībām – materiāla filtrs ir nomaināms bez instrumentiem un speciāli izstrādātais dizains nodrošina ērtu lietošanu.

Brošūra
AirCoat automātiskā pistole GA 4000

AirCoat automātiskā krāsošanas pistole GA 4000 – tā ir mazākā un vieglākā automātiskās krāsošanas pistole, kas pieejama tirgū. Tas nodrošina izmantošanas dažādību un lielu pārvietošanās ātrumu. Tāpat visas pistoles daļas, kuras ir saskarē ar krāsu, ir no nerūsējošā tērauda. Tas nodrošina pistoles pielietojamību, veicot krāsošanas darbus, ar jebkādu krāsu. Un, visbeidzot, GA 4000AC krāsošanas pistolēm piemīt augsta materiāla pārneses efektivitāte (transfer efficiency).

Airless pistole PROTEC GM1-530

Airless krāsošanas pistole PROTEC GM1-530 – rokas krāsošanas pistole, kas paredzēta antikorozijas klājumiem. Tā ir vieglākā pistole savā klasē, kurā apvienots kompakts dizains un nepstrīdama klājuma kvalitāte tieši metāla kontrukciju krāsošanai.

Informācija Video

GA 250AL

GA 250AL – automātiskā airless krāsošanas pistole, kas pieejama divu dažādu spiedienu versijās – līdz 250 un līdz 400 bāriem. Uzticama un ilgi kalpojoša!

Elektrostatiskās krāsošanas pistoles

Eletrostatiskās krāsošanas pistoles – Wagner piedāvā pilna spektra elektrostatiskās krāsošanas pistoles – rokas, automātiskās, automātiskās rotācijas principa, kā šķīdinātāju, tā arī ūdens bāzes materiāliem, zemspiediena un augstspiediena. Papildus tam Wagner ražotājiem piedāvā arī AquaCoat iekārtu, kas nepieciešama, lai ūdens bāzes materiālus uzklātu ar elektrostatisko metodi, ievērojot visus drošības pasākumus, kas saistīti ar šo krāsošanas veidu.

Brošūra