TwinControl

TwinControl – divkomponentu sajaukšanas iekārta, kas paredzēta AirMix (AirCoat) un Airless uzklāšanas metodei. Tā sevī iekļauj 2 sūkņus A (bāzes) un B (cietinātāja) komponentei, kā arī mazgāšanas sūkni, kas veic pilnībā automātisku tīrīšanas procesu. Spēj apkalpot krāsu sistēmas, kur sajaukšanas attiecība ir diapozonā no 0,1:1 līdz 20:1, kas nozīmē, ka produktīvākā sūkņa sajaukta materiāla piegādes daudzums uz pistoli, būs līdz pat 18 l/min. TwinControl nodrošina augstu sajaukšanas precizitāti, tas ir viegli pārvietojams un ir paredzēts darbam ar antikorozijas materiāliem. Plašāka informācija latviešu valodā pieejama brošūrā.

Brošūra
Protec 2K

Protec 2K – divkomponentu sajaukšanas iekārta, kas lieliski piemērota antikorozijas klājumiem, kur tiek izmantota viena tipa krāsa ar konstantu sajaukšanas attiecību. Pieejami 4 dažādi Protec 2K modeļi, ar sekojošām sajaukšanas attiecībām – 1:1; 2:1; 3:1 un 4:1. Krāsa tiek sajaukta tieši tik cik nepieciešams un ne vairāk! Šī iekārta ir ļoti viegli lietojama un tā sevi ātri atpelna.

Video Brošūra

FlexControl Smart

FlexControl Smart – īpaši precīza divkomponentu materiāla sajaukšanas un dozēšanas iekārta! Ātra krāsu recepšu maiņa, vienmēr svaigi sajaukts materiāls, materiāla patēriņa uzskaite ir tikai dažas no lieliskajām priekšrocībām, ko iegūst ražotājs, izmantojot šādu krāsu sajaukšanas iekārtu. Tā vienlaicīgi spēj apkalpot līdz 5 A komponentēm, līdz 2 B komponentēm, kopā ar 1 C komponenti un 2 dažādiem tīrīšanas atšķaidītājiem. Plašāk par šo iekārtu iespējams uzzināt izmantojot zemāk pieejamos resursus.

Video Informācija

2K Comfort

2K Comfort – inovatīvākā un jaudīgākā automātiskā divkomponentu sajaukšanas iekārta pilnīgai krāsu virtuvei, ar iespēju sajaukt līdz pat 25 dažādiem krāsu toņiem! Krāsas nomaiņa mazāk nekā minūtes laikā un patentēta materiāla sajaukšanas tehnoloģija! Ar šo iekārtu iespējams strādāt gan ar ūdens bāzes materiāliem, gan ar šķīdinātāju bāzes materiāliem. Sākot no divkomponentu materiāliem līdz pat 4-komponentu materiāliem, darbam līdz pat 4 krāsu pistolēm.

Video Brošūra

Cobra 2K

Cobra 2K – iekārta ar sajaukšanas attiecību 1:1 poliesteriem. Paredzēta AirCoat vai Airmix uzklāšanas tehnoloģijai līdz 250 bāru materiāla spiedienam, ar produktivitāti līdz 2 l/min.

Brošūra