Lai kas tas būtu – krāsa, gruntskrāsa, līme, pretsēnīšu līdzeklis, pasta, lai kāds tas būtu – augstas viskozitātes, zemas viskozitātes, atšķaidīts ar ūdeni vai ar augstu sauso vielu daudzumu sastāvā – Wagner GmbH nodrošina pareizo materiāla piegādes sūkni ikvienam materiālam, ikvienam procesam.

Papildus Wagner GmbH piedāvā ne tikai sūkņus un to piederumus, bet izstrādā arī pilnīgas krāsu piegādes sistēmas, kas ir pielāgotas Jūsu krāsošanas “virtuvei”.

 

EvoMotion

EvoMotion sūkņu sērija no Wagner ir paredzēta nelieliem krāsošanas darbiem ar šķīdinātāja un ūdens bāzes materiāliem gan kokapstrādes, gan metālapstrādes, gan plastmasas industrijām. Komplektācijā esošā antipulsācijas tvertne samazina pulsāciju līdz minimumam, kas nodrošina lieliskus krāsošanas rezultātus. Šie sūkņi iedalās 2 kategorijās – zemspiediena (augstas viskozitātes materiālu uzklāšanai ar Airspray metodi, garu šļauku nepieciešamības gadījumā vai materiālu pārsūknēšanai) un augstspiediena (Airless un Aircoat uzklāšanas metodēm). Vairāk par šo sūkņu sēriju uzzināsiet brošūrā.

Brošūra
IceBreaker

Wagner IceBreaker sūkņu sērija nosedz visu industriālo materiālu uzklāšanas un krāsošanas nozari. Šie sūkņi ir izturīgi, spēcīgi un viegli kopjami. Sākot ar mazāko no “kaķiem” – Wildcat 18-40 (produktivitāte 2,4l/min) un beidzot ar lielāko Tiger 72-300 (produktivitāte 12l/min), Jūs noteikti atradīsiet savam materiālam un apstākļiem piemērotāko krāsu sūkni. Lieki piebilst, ka šai sūkņu sērijai ir plašs aksesuāru sortiments, lai panāktu izcilu krāsošanas rezultātu. Bez tam, Wagner piedāvā arī speciālu Protective Coatings aizsargpārklājumu sūkņu sēriju – sūkņi, kas paredzēti īpaši ekstrēmiem darba apstākļiem.

Video Informācija Brošūra

Cobra

Cobra sūknis – revulucionārs darbības princips! Tas sevī apvieno virzuļsūkņa labākās īpašības (augstspiediens un lieli plūsmas apjomi) ar diafragmas sūkņa spēju sūknēt dažāda tipa materiālus. Sūknis ir hermētiski noslēgts, ar nelielu iekšējo tilpumu un tajā nav dilstošu detaļu. Tas viss rezultējas ar minimālām apkopes izmaksām un samazinātu neizmantotā materiāla daudzumu.

Brošūra
ZIP 52

ZIP 52 diafragmas sūkņu sērija paredzēta materiāla padošanai uz zemspiediena gaisa pistoli. Šis sūknis lieliski piemērots kā kokapstrādes, tā arī metālapstrādes un plastmasas industrijai. Zip pneimatiskie dubultās diafragmas sūkņi tika radīti, lai samazinātu gaisa patēriņu, tajā pašā laikā, saglabājot to izcilo darbību un kalpotspēju. Sūkņa tehniskā kontrukcija ļauj to izmantot ar korozīviem, abrazīviem un augsti viskoziem materiāliem. Zip sūkņi nosedz visas galvenās uzklāšanas metodes, kā arī var tikt izmantoti ne tikai krāsu piegādes sistēmās, bet arī drukāšanas tintes, šķīdinātāju, citu ķīmisko produktu piebarošanas sistēmās, kā arī var tikt izmantoti vienkārši, lai uzpildītu mucas un konteinerus.

Brošūra