Palīgmateriāli krāsošanai

HangOn ir ģimenes uzņēmums, kas pastāvīgi attīstījies kopš tā dibināšanas 1989.gadā. Tā galvenā darbības aktivitāte ir vērsta uz detaļu uzkāršanas un maskēšanas tehnoloģijām. Strādājot šajā jomā jau vairākas desmitgades, uzņēmums ir uzkrājis unikālu pieredzi, kas ļauj sekmīgi sadarboties ar klientiem gan ķīmiskās apstrādes, gan krāsošanas industrijā.

HangOn ir globāla mēroga kompānija, kurai ir plašs pārdošanas un sadales tīkls Eiropā, kā arī meitas uzņēmumi: Lielbritānijā, Holandē, Vācijā un Ķīnā. Ar kvalificētu un labi apmācītu personālu, moderni aprīkotām telpām, uzņēmumā iespējams  izstrādāt pilnīgi gatavus risinājumus ar augstu pievienoto vērtību un labu kvalitāti.

Palīgmateriāli krāsošanai

Aplūkojot uzņēmuma piedāvāto produktu klāstu jāizceļ biežāk izmantojamās produktu grupas, kas ļauj ievērojami atvieglot ražošanas procesus mūsu klientiem.

MASKĒŠANAS LĪMLENTES

Ražošanas procesā nepieciešamās termoizturīgās līmlentes varam nodrošināt gan dažādu platumu ,gan dažādu materiālu biezumu, kas paredzētas dažādiem apstrādes procesiem un maksimālām temperatūrām. Līmlentes vienmēr tiek gatavotas uz pasūtījuma, tādējādi klientam tiek piegādāti svaigi izstrādājumi, kurus var uzglabāt ilgāku laiku.
Regulāri uz vietas Rīgas noliktavā turam TG līmlenti, kas paredzēta pulverkrāsošanas un citiem ražošanas procesiem, ar maksimālo temperatūras noturību – 220 grādi pēc Celsija. Ruļļa garums 66m, cena atkarīga no līmlentes platuma. Tūlītējai piegādei pieejama arī TB līmlente, kas ir plānāka par TG, līdz ar to, arī elastīgāka. Vinila līmlentes skrotēšanai un smilšu strūklas apstrādei. Tāpat Rīgas noliktavā ir dažādu izmēru termoizturīgie ERX diski, kas paredzēti apļveida virsmas formu aizsargāšanai no nokrāsošnas.
Par cik ražošanas procesos nepieciešamo materiālu klāsts ir ievērojams, aicinām Jūs sniegt ziņas par interesējošo procesu vai materiālu un mūsu darbinieki piemeklēs labāko risinājumu.

MASKĒŠANAS LĪDZEKĻI

HangOn piedāvā dažādu krāsu, veidu, izmēra un pielietojuma silikona un vinila maskēšanas aizbāžņus jeb korķus un uzmavas. Visbiežāk uz āru vērstus izbīdījumus (drātis, vītņstieņus, stieples, u.c.) maskē ar GA, kas ir silikona uzmavas, kuras iztur pulvekrāsošanas augstās temperatūras, kā arī strūklošanas agresīvo apstrādi. Pretējiem maskēšanas darbiem, kur nepieciešama skrūvju vītņu un citu, uz iekšu vērstu caurumu aizbāšana, visbiežāk izmanto silikona termoizturīgus koniskus korķus (GK). Papildus pieejami atsevišķi silikona maskēšanas produkti gan plakanām virsmām, gan caurumiem, gan uz āru vērstiem izbīdījumiem: silikona virsma, ko var izmantot aizsardzībai pret divu komponentu salipšanu (1-8mm biezums), strēmeles (metāla konstrukciju malu maskēšanai), silikona stīgas (diametri 2-20mm), nestandarta silikona profili. Šie silikona piesātinātie produkti ir augstas temperatūras izturīgi – līdz pat +300o C.
Par cik ražošanas procesos nepieciešamo materiālu klāsts ir ievērojams, aicinām Jūs sniegt ziņas par interesējošo procesu vai materiālu un mūsu darbinieki piemeklēs labāko risinājumu.

STANDARTĀĶI UN UZKĀRŠANAS SISTĒMAS INDUSTRIĀLAI KRĀSOŠANAI

HangOn piedāvā standartāķus industriālai krāsošanai, kā arī speciāli izliektus āķus. Standartāķi tiek ražoti 90o, 180o leņķos vai saskaņā ar klienta vēlmēm. Garumi tiek piemēroti precīzi klientu vēlmēm. Nepieciešamības gadījumā, varam piedāvāt āķus arī no citiem materiāliem kā piemēram – vara, alumīnija un titāna un skābes izturīga materiāla. Pārsvarā piedāvājam āķus no tērauda materiāla 0,6 -15 mm diametrā. Piedāvājam arī dažāda veida uzkāršanas sistēmas, kas ļauj ievērojami samazināt gan detaļu apstrādes laiku, gan detaļu ražošanas pašizmaksu. Pieejamas plašāk izmantojamās rāmja uzkāršanas sistēmas, kā arī specifiskākiem gadījumiem domātās.

Bez augstāk minētajām produktu grupām, HangOn piedāvā arī citus krāsošanas, detaļu pārvietošanas un kontroles izstrādājumus, kas krietni atvieglo ikdienas ražošanas un krāsošanas procesus. Pulverkrāsu toņu plāksnītes, iezemējuma testeris, termocietējoša pildmasa, špakteļmasa pulverkrāsām ir tikai daži no piedāvājumā esošajiem izstrādājumiem. Pilnīgu produktu klāstu iespējams aplūkot http://hangon.com/en sadaļā Produkti vai drukātajā HangOn katalogā, ko iespējams saņemt pēc pieprasījuma.