Pulverkrāsas

Norvēģijas krāsu ražotājuzņēmums „JOTUN GROUP”, kas dibināts 1926. gadā, laika gaitā attīstījies par pasaulē pazīstamu un uzticamu partneri un mūsdienās ar 39 ražotājrūpnīcām un 74 dažādām kompānijām ir pārstāvēts vairāk nekā 100 pasaules valstīs ieņem vadošu lomu krāsu produkcijas ražošanā. „JOTUN POWDER COATINGS”, kas ietilpst „JOTUN GROUP” sastāvā, uzsāka pulverklājumu ražošanu 1968. gadā un mūsdienās ar 8 ražotājrūpnīcām nodrošina arvien pieaugošo pieprasījumu gan pēc funkcionālajām un industriālām, gan arī dekoratīvajām pulverkrāsām. „JOTUN POWDER COATINGS” firmas zīmi raksturo kompetence, lieliskās produktu īpašības, servisa līmenis, un, protams, materiālu kvalitāte. Minētās pulverkrāsas iespējams iegūt visos RAL toņos, kā arī plašā NCS toņu gammā, kā arī dažādās glances pakāpēs un struktūrās. Vispārēja informācija – www.jotun.com

Pulverkrāsas Jotun
ARHITEKTŪRAS PULVERKLĀJUMI

Jotun arhitektoniskie pulverklājumi ir izturīga, augstas kvalitātes pulverkrāsu grupa, kas pieejama visdažādākajos toņos, glances pakāpēs, tekstūrās. Tā piedāvā sabalansētu izmaksu un aizsardzības līmeņa līdzsvaru, papildus nodrošinot lielisku pretkorozijas noturību. Šīm pulverkrāsu grupām ir Qualicoat Class 1, Class 2 un Class 3 sertifikāts. Tāpat tas ir pieejams ar GSB Standart sertifikāciju. Jotun Facade piedāvā arī „The Cool Shades” pulvekrāsu kolekciju, kas atgrūž siltumu. Ideāli piemērots arhitektūras pieminekļiem un ēkām ar vēsturisku nozīmi, jo Jotun arhitektoniskie pulverklājumi nesatur gaistošos organiskos savienojumus, TGIC cietinātājus un svina saturošus savienojumus.

INDUSTRIĀLIE PULVERKLĀJUMI

Pulverkrāsu sērija, kas ideāli nodrošina klientu prasības pēc klājuma izturības un funkcionalitātes. Visi trīs produkti, Corro – Coat MX, Corro – Coat PE un Corro – Coat EP pieejami ar paplašinātu toņu klāstu, speciāliem efektiem un rada izsmalcinātu virsmas kvalitāti. Turklāt jaunās papildu produktu grupas nodrošina pašu prasīgāko klientu vēlmju nodrošināšanu gan tehnoloģiskā, gan estētiskā ziņā. Izstrādājumi arī ar dažādām struktūrām.

FUNKCIONĀLIE PULVERKLĀJUMI

Universāla pulverkrāsu grupa, kas tiek izmantota apmēram 95% gadījumu, kad nepieciešams specifisks un izturīgs klājums cauruļvadiem, noslēgvārstiem un armatūrām. Tā nodrošina lielisku ķīmisko un mehānisko noturību, šīs grupas pulverkrāsas izceļas ar labu saķeri ar krāsojamo virsmu. Veido biezu un izturīgu pārklājumu. Šīs sērijas pulverkrāsas atbilst lielākai daļai cauruļvadu krāsošanas specifikācijām.