Materiāli kokapstrādei

Kopš dibināšanas 1910. gadā, ģimenes uzņēmums Hesse-group 100 gadu laikā attīstījies par vienu no 3 lielākajiem koka krāsu, laku un beiču ražotājiem Eiropā. Pašlaik Hesse-Lignal strādā jau vairāk nekā 450 darbinieki visā Eiropā un vairāk kā 100 darbinieki izpētes un attīstības laboratorijā Hammā. Ražošanas apjoms ir iespaidīgs – 100 tonnas laku un beiču katru dienu, pēc aptuveni 40000 dažādām formulām.

Rūpnīcā ar katru gadu palielinās šķīdinātāju nesaturošo un videi saudzīgo produktu ražošana, jo nozares nākotne balstās tieši uz šiem produktiem. Tieši tādēļ uzņēmums arvien vairāk iegulda šīs nozares attīstībā. Taču tikpat svarīgi ir turpināt pilnveidot esošās šķīdinātāju sistēmas, lai sasniegtu optimālu pārklājuma rezultātu. Visu šo laiku Hesse-Lignal ir attīstījuši savu produktu klāstu ar skaidru vīziju par lietotājam un videi draudzīgiem virsmas klājumiem, kurus izmanto pasaules mēroga kompānijas kā Ikea, Rolls Royce, Miele un daudzi citi.

Veicot jaunu produktu izstrādi, Hesse-Lignal ņem vērā Eiropas Savienības un citu valstu likumus un regulas, kas saistītas ar ķīmisko vielu ražošanas risku. Šajā procesā tiek iesaistīta ekspertu komanda no dažādām nozarēm, lai pilnvertīgi un ar uzviju nodrošinātu materiālu atbilstību noteiktajām normām.

Saviem klientiem nodrošinām krāsas toņu jaukšanu pēc šādiem katalogiem – RAL, NCS, PANTONE, Benjamin Moore, Brillux, Caparol, Dulux, Farrow and Ball, Little Greene, Ral Effect, Ral Design, Sigma, Sikkens, Tikkurila, Egger, Fenix, Kronospan, Swiss Krono.

HESSE-LIGNAL PIEDĀVĀJUMĀ IETILPST ŠĀDI PRODUKTI
  • Visi
  • Pēc apdares veida
  • Pēc materiāla veida