PrimaCube

PrimaCube ir plastikāta automātiskā krāsošanas kamera ātrai krāsu nomaiņai. Šīs kameras ir svarīgākās iezīmes ir PVC paneļu kontrukcija, kompakts dizains, tieša piekļuve krāsojamam objektam, vairākas standartizētas komplektācijas, kas padara šo kameru pievilcīgu patērētājam, kā arī augsta pulverkrāsošanas efektivitāte.

Video Brošūra

SuperCube

SuperCube ir plastikāta automātiskā krāsošanas kamera ātrai un gandrīz pilnībā automatizētai krāsu nomaiņai. Krāsu maiņa iespējama mazāk kā 5 minūšu laikā.  Tā ir kamera, kas sniedz labākos krāsošanas rezultātus, pateicoties nelielajam pulvera daudzumam sistēmā. Šīs kameras standartaprīkojums iekļauj arī augstuma un dziļuma kontroli vēl efektīvākam krāsošanas procesam.

12000

12000 – lai radītu iespēju klientiem iegādāties atbilstošu sistēmu par pieejamu cenu, Wagner radīja gatavus pulvekrāsošanas risinājumus, kas nosedz lielāko daļu pieprasījumu pēc automātiskās krāsošanas sistēmas. Šī 12000 pilnībā nokomplektētā sistēma sevī iekļauj visas nepieciešamās komponentes pulvekrāsošanai. Pāris versijas un aksesuāri rada iespēju individuālai sistēmas pielāgošanai. Šī sistēma nodrošina augstas kvalitātes krāsošanas rezultātus un ātru krāsu nomaiņu. Kameras paneļi ir PVC sendviču kontrukcija. Kopējais kameras garums ir 2,5 metri. Daļēji automātiska kameras tīrīšana un nosūkšanas jauda 12 000 m3/h. Maksimālais krāsojamo detaļu izmērs ir 1400 x 600 mm, pieejams dažāds krāsošanas pistoļu novietojums.

16000

16000 – šī sistēma ir identiska 12000, bet paredzēta lielākām detaļām (līdz 2000 x 800 mm). Arī nosūkšanas jauda ir lielāka – 16 000 m3/h.

B-Cube

B-Cube – krāsošanas kamera ir entry-level automātiskā krāsošanas kamera, kuras komplektācijā ietilpst B-Cube kamera, PXB pulvercentrs, ciklons ar 12 vai 16 tūkstošu m3/h nosūkšanas jaudu, automātiskās PEA-C4 krāsošanas pistoles un 2 kustību iekārtas VU-2. Tā ir unikāla sistēma, jo ieguldījumu atmaksa, atkarībā no komplektācijas, ir vidēji 2 gadu laikā. Vairāk par šo, M-Cube un S-Cube sistēmu iespējams uzzināt sazinoties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem!

M-Cube

M-Cube – krāsošanas kamera ir automātiskā krāsošanas kamera, ar lielāku papildus opciju klāstu. Tās komplektācija sastāv no M-Cube kameras, viena no trim jaunākajiem pulvercentriem PXB, PXM vai PXS, zema enerģijas patēriņa ciklona, līdz 20 automātiskajām krāsošanas pistolēm. Tāpat, atkarībā no uzklāšanas īpašībām, ir iespēja izvēlēties starp dažādiem inžektoru veidiem un kustību iekārtām. Par potenciālajiem ietaupījumiem, izvēloties šo sistēmu, lūdzu, konsultējieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.

S-Cube

S-Cube – automātiskā krāsošanas kamera ir pilnībā individuāla sistēma, kas izstrādāta saskaņā ar klienta vēlmēm un prasībām. Tā sevī iekļauj standarta un nestandarta komponentes, lai sasniegtu maksimālu automatizāciju un efektivitāti. Šāda tipa krāsošanas līniju izstrāde tiek pilnībā uzticēta Wagner inženieru nodaļai, kas cieši sastrādājas ar klientu, lai sasniegtu iespējami labākos rezultātus pulverkrāsošanas jomā!

E-line

E-line – šis risinājums ļauj klientam panākt perfektu virsmas kvalitāti un konstantu rezultātu. Optimālākie krāsošanas rezultāti tiek sasniegti, pateicoties spēcīgajām PEA-C4 krāsošanas pistolēm, precīzajiem EPG-S2 kontroles blokiem un akurātajām kustību iekārtām. Speciālā PVC kameras kontrukcija nodrošina labāko gaisa plūsmu un pulverkrāsas pārneses koeficientu. Uzlabots neizmantotā materiāla procents un minimāls spiediena kritums, kā arī samazināts elektroenerģijas patēriņš.

Video Brošūra