Sprint Airfluid

Sprint Airfluid – pilnībā nokomplektēta rokas krāsošanas iekārta pulverkrāsošanas uzsākšanai. Tās komplektācija sastāv no vibrostenda, kas veic pulverkrāsas fluidizāciju; iesūkšanas caurules, inžektora, kas rada venturi efektu, lai gaisa un pulvekrāsas maisījums ar konkrētu ātrumu tiktu padots caur pulverkrāsas šļauku; visām nepieciešamajām gaisa un pulverkrāsas šļaukām; vieglas krāsošanas pistoles, uz kuras var regulēt pulverkrāsas padevi un vadības bloka, kurā iespējams regulēt gaisa, uzlādes un pulvera parametrus, kā arī saglabāt sev nepieciešamos uzstādījumus. Kopumā šī sistēma dod perfektu virsmas klājuma rezultātu par konkurētspējīgu cenu!

Video Brošūra Informācija

Sprint 60l

Sprint 60 l – pilnībā nokomplektēta rokas pulverkrāsošanas iekārta augstākās kvalitātes sasniegšanai, veicot krāsošanas darbus ar vienu krāsas toni. Šī iekārta no Airfluid modeļa atšķiras ar krāsas sagatavošanu – fluidizācija notiek nerūsējošā tērauda konteinerī. Tas nodrošina optimālu pulvera sagatavošanu, līdz ar to – labākos apstākļus pulverkrāsas uzklāšanai. Lai izmantotu vairākas krāsas, nepieciešams papildus konteiners.

Brošūra

Cup gun case set

Cup gun case set – viss pulverkrāsošanai nepieciešamais vienā nelielā koferī! Šis komplekts paredzēts tādu nelielu pulverkrāsošanas darbu veikšanai kā paraudziņu krāsošanai un mobīlai izmantošanai. Izveidojot gaisa un elektrības pieslēgumu, šī iekārta ir gatava darbam. Tājā iekļauti svarīgākie pulverkrāsošanas elementi – krāsošanas pistole ar pulvera trauciņu virs tās, visas vajadzīgās gaisa šļauciņas un vadības bloks. Tas viss ietilpināms ērtā un izturīgā koferī.

Brošūra

Powder spray set

Powder spray set – komplekts, kas sastāv no centrālajiem pulverkrāsošanas instalācijas elementiem. Rokas vai automātiskā krāsošanas pistole, vadības bloks, inžektors un gaisa/pulvera šļaukas. Komplektā iespējams izvēlēties plakano vai tulpjveida krāsošanas sprauslu un, ja nepieciešams, pasūtīt arī sienas statīvu vadības blokam.

Tribo lance TL

Tribo lance TL – ir pilnīgs jaunums no Wagner GmbH sadarbībā ar Behr GmbH! Tribostatiskā krāsošanas pistole, kuru iespējams pagarināt līdz 2,8 metriem, lai nokrāsotu īpaši lielas detaļas neizmantojot dārgas paceļamās platformas. Tā ir iekārta, ar kuras palīdzību var uzklāt pulverkrāsu tādā biezumā, lai nodrošinātu korozijas aizsardzību pat būvkonstrukcijām.

Video Brošūra